هر گز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را هر گز نمی گیرد کسی در قلب من جای تو را…….گر هیچ مرا در دل تو جاست بگو گر هست بگو نیست بگو راست بگو…مرگ آن نیست که در قبر سیاه دفن شوم مرگ آن است که از خاطر تو با همه ی خاطره ها محو شوم

گاهی اوقات آرزو می کنم ای کاش تک پرنده عاشقی بودم که میان صدها هزار پرنده بتوانم به قله بلند سرزمین هستی برسم و پرواز کان نغمه سر دهم که… من شیدای تو وعاشقانه دوستت دارم

=======================
زندگیبرای آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنیم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد . (پائولو کوئلیو )
=======================
عشق یعنی خون دل یعنی جفا عشق یعنی درد و دل یعنی صفا عشق یعنی یک شهاب و یک سراب عشق یعنی یک سلام و یک جواب عشق یعنی یک نگاه و یک نیاز عشق یعنی عالمی راز و نیاز

ادامه متن در ادامه مطلب.

همه چی پیدا میشه یعنی ,عشق ,یک ,تو ,بگو ,دل ,عشق یعنی ,یعنی یک ,و یک ,مرگ آن ,دل یعنیمنبع

زیبا ترین جملات عاشقانه

چند جمله ضد دختر ها

10 بهانه ی پسرا برای خلاصی از دست GF هاشون

تفاوت پلی استیشن بازی کردن دخترا و پسرا

16 داستان خنده دار از ملانصرالدین

ساسی مانکن دستگیر شد

اس ام اس های جدید ویژه سیزده بدر ( سری دوم )

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

صبرم سر اومد گل سنگ free download pcandmobile راه اندازی خط تولید زغال تو بهترین خرید رو از ما داشته باش مرجع به روز و تخصصی معماری SMJ تو بهترین خرید رو از ما داشته باش Margaretugxs85 WebSite دانلود فایل